scorecardresearch

By Gator (Sihirli Lokma) BittiSon.com

20 izlenme
Kategori Erkek
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
↓↓ Ürünlere Buradan Ulaşabilirsiniz ↓↓
www.bittison.com/by-gator-grip.html
Gator Grip üniversal bir alet olup, onlarca aletin işlevini tek başına yaparak sizlere rahatlık ve pratiklik sunar.
Gator Grip® tüm somunlara, kancalara, civatalara ve yuvarlak olmayan tüm vidalara uyumlu akıllı anahtar.

Tüm lokma takımlarınızı anahtarlarınızı bir kenara bırakın. Gator Grip Universal Socket sizlere inanılmayacak derecede kolaylıklar sunacak ve yıllarca evde, arabanızda, teknenizde, motorsiklerinizde, iş yerinizde, karavanınızda ve her yerde hatta cebinizde bile taşıyabileceksiniz. Gator Grip Amerika'da üretilmiş olup soket içerisinde yer alan sertleştirilmiş alasımlı 54 adet çubuklar vasıtasıyla 7-19 mm arası yuvarlak olmayan tüm somun civata kanca vs. ( Paslı olsun olmasın farketmez ) otomatik olarak uyum sağlar.

Sökme ve takma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Gator Grip Socket kullanırken yapmanız gereken tek şey bastırmak ve çevirmektir. Ayrıca sizlere verilen bağlantı aparatı ilede matkabınızla rahatlık ile kullanabilirsiniz

ByGator taşıması kolay, yer kaplamayn bir alet olduğu için arabanızda, motorsikletinizde, çantanızda ve hatta cebinizde bile taşıyabilirsiniz.
Evinizde ve iş yerinizde ByGator elinizin altında olması gereken bir alettir. Takım çantası dönemini kapatan By Gatora şimdi tanıtım fiyatı ile sahip olun.
Etiketler